(0232) 344 22 24

hemen bizi arayın!

Parça değişimlerinde 1 yıl garantili hizmet

Telefonlarınızı bekliyoruz!

Alaçatı Bosch Servisi

444 3 725 - 0232 344 22 24

Alaçatı Bosch Servisi

Alaçatı bosch servisi firmamız İzmir ilinin alaçatı ilçesine bosch, siemens, profilo, beko, arçelik gibi markaların buzdolabı, klima, çamaşır makinesi , bulaşık makinesi ve fırın gibi ürünlerin teknik servis hizmetini en kaliteli şekilde bütçe dostu fiyatlandırmayla beraber vermektedir.

Uzman teknik ekibimiz ile birlikte firma politikamız gereği siz değerli müşterilerimizin cihazlarını eğer yapılabilecek durumda ise yerinde onararak zaman ve mağduriyet kaybını engellemeyi esas edinmiştir. Zorunlu olmadıktan sonra cihazlarınızı atölyeye almıyoruz bu sayede cihazınızın yokluğundaki sıkıntıyı çekmenizi engelliyoruz. Bunun yanında parça değişimlerinde 1 yıl garanti sunarak alaçatı bosch servisi firmaları arasında en güvenilir firma olma hedefindeyiz. Cihazınızın onarım işleminden sonraki 1 sene boyunca cihazın arızasını tekrar etmesi halinde bizi arayarak cihazın onarımını tekrar ettirebilirsiniz.

Firmamız izmir bosch servisi olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunarken bütçenizide düşünüp fiyatlandırmayıda ona göre yaptığından dolayı her yönden müşterimizin çıkarını düşünüyoruz. Telefonlarınızı bekliyor olacağız.

Alan kodu çevirmeden - 444 3 725

Direkt hat - (0232) 344 22 24