(0232) 344 22 24

hemen bizi arayın!

Parça değişimlerinde 1 yıl garantili hizmet

Telefonlarınızı bekliyoruz!

Firmamız Hakkında Bilgiler

444 3 725 - 0232 344 22 24

Firmamız Hakkında Bilgiler

Firmamız çok uzun yıllardır siz değerli İzmir halkının Bosch markalı cihazlarında ki problemleri gidermek adına çalışmalar yapmaktadır. Merkezi İzmir'in Bornova ilçesinde bulunan firmamız İzmir'in hemen hemen tüm bölgelerine bosch, profilo, siemens, arçelik ve beko markalarının buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve klima gibi ürünlerinde özel teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Uzun yıllardır bu işi yapan teknik ekibimiz siz değerli müşterilerimizin cihazlarındaki arızaya eğer yerinde yapılabilecek bir sorun ise yerinde müdahale edip zaman kaybını en aza indirmektedir. Bizi arayıp veya hızlı servis formu üzerinden iletişime geçtiğiniz takdirde teknik ekibimiz gün içerisinde size gelmeden 30 dakika önce arayıp müsait olduğunuza dair teyit almaktadır. Bizim tarafımızdan cihazınıza uygulanan işlemler tarafımızca 1 yıl garanti altına alınmaktadır. Cihazın onarım işleminden sonraki 1 yıl boyunca arızanın tekrar etmesi halinde hemen bizi arayabilir ve ücretsiz olarak cihazınıza baktırabilirsiniz.

Teknik ekibimiz siz aradıktan sonraki süreç boyunca müsait olunan ilk anda direkt olarak sizin yanınıza gelecektir. Beyaz eşya ve klima gibi ürünlerin arızalandığı zaman bir insanın hayatına nasıl etki ettiğini bildiğimizden dolayı en kısa içerisinde sorununuzu çözmeye özen gösteriyoruz. Umarız ki sizde sunduğumuz bu hizmetten faydalanır ve memnun kalırsınız.

Bosch servis firmamıza hemen hızlıca ulaşmak ve aramayla uğraşmak istemiyorsanız sitemizde bulunan hızlı servis çağırma formunu ziyaret edebilirsiniz.

Sizde bu ayrıcalıklı servis hizmetinin farkını görmek isterseniz bizimle iletişim kurmanızı bekliyor olacağız.