(0232) 344 22 24

hemen bizi arayın!

Parça değişimlerinde 1 yıl garantili hizmet

Telefonlarınızı bekliyoruz!

Torbalı Bosch Servisi

444 3 725 - 0232 344 22 24

Torbalı Bosch Servisi

Torbalı bosch servisi olarak İzmir'in torbalı ilçesine 7/24 hızlı servis imkanı sunuyoruz. Hizmetlerimizi sunarken sizlerin bütçesinide düşünerek bütçe dostu fiyatlandırma yapıyor ve kaliteden ödün vermiyoruz.

Firmamız İzmir'in torbalı ilçesinde yaşıyan siz değerli müşterilerimize bosch, siemens, profilo, beko, arçelik markaları ve daha fazlası için teknik servis hizmeti vermektedir. Bosch servisi olarak teknik ekiplerimiz sorununuza çözüm bulmak adına evinize geldiklerinde sorunun çözüm aşamasını uzatmamak adına eğer cihazınız evde tamir edilebilir durumdaysa evinizden hiç çıkarmadan yerinde onarımı yapılmaktadır. Onarım işleminin süresi cihazın sorununun büyüklüğüyle doğru orantılıdır.

Teknik ekibimize güvenimiz tam olmasına rağmen siz değerli müşterilerimizin bize daha çok güvenmesi adına sizlere sunduğumuz hizmetler 1 yıl garanti altındadır. Cihazın onarım işleminden sonraki 1 sene boyunca arızanın tekrar etmesi halinde bizi tekrar arayarak sorununuzu tekrar çözebiliriz.

Torbalı bosch servisi firmamız sektörde özel servis olarak hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini en üst planda tutmaya çalışmaktadır.

Sizinde bosch, siemens, profilo, beko, arçelik markalı ürünlerinizden herhangi birinde sorun var ise bizi sitemizde bulunan numaralarımız üzerinden arayabilir veya hızlı servis formumuz üzerinden bize yazarak sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

Alan kodu çevirmeden 444 3 725 veya direk hattımız olan (0232) 344 22 24 nolu telefonlarımızdan bizi arayabilirsiniz.