(0232) 344 22 24

hemen bizi arayın!

Parça değişimlerinde 1 yıl garantili hizmet

Telefonlarınızı bekliyoruz!

Ulukent Bosch Servisi

444 3 725 - 0232 344 22 24

Ulukent Bosch Servisi

İzmir'in ulukent ilçesine bosch, siemens, profilo, beko, arçelik markalı ürünlerin buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve klima ürün çeşitlerine hizmet vermekte olan firmamız siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çare bulmak adına 7/24 aralıksız olarak hizmet vermektedir.

Yaptıkları işte uzman olan teknik ekip arkadaşlarımız müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede çözmek adına ürünlerinizin sorunu yerinde çözülebilecek bir durumda ise ürünün onarımını yerinde yapmaktadırlar. Bu sayede ne siz mağduriyet yaşayıp uzun süre ürününüzü kullanamamazlık yaşamıyorsunuz. Siz değerli müşterilerimize parça değişimlerinde 1 yıl garanti sunmaktayız. Müşterilerimizin bize güvenlerinin artması adına hizmetlerimiz 1 sene boyunca garantimiz altındadır. Ürünün onarımından sonraki 1 sene boyunca arızanın tekrar etmesi halinde bizi arayarak sorununuzu çözdürebilirsiniz.

Bosch ulukent servisi firmamız siz değerli İzmir halkının her türlü derdine derman olmak adına burada bulunmaktadır. Sizinde bosch, profilo, siemens, beko veya arçelik markalı ürünlerinizden herhangi birinde sorun varsa hemen bizi alan kodu çevirmeden 444 3 725 veya direkt hattımız olan (0232) 344 22 24 nolu telefonlarımızdan arayabilirsiniz. Yada hızlı servis formumuz üzerinden bize yazdığınız takdirde en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

Bornova bosch servisi olarak sizlerin telefonlarını bekliyor olacağız.